Tradycyjne zdjęcie na plaży

Tradycyjne zdjęcie na plaży

wiadomości łeba

Wielkimi krokami zbliża się czas letnich wakacji, urlopów i słonecznej pogody. Tysiące, a może i dziesiątki tysięcy turystów nie tylko z Polski wybierze się w tym sezonie nad polskie morze. Cudowne krajobrazy, piaszczyste plaże, rozległe wydmy a ponadto fale, to przepiękny nadmorski obrazek.

Tradycyjne zdjęcie nad morzem

 

Znakomite miejsce na odpoczynek, prawdziwe szaleństwo i wspaniała okazja na spędzenie trochę czasu z swoją rodziną i znajomymi. Jest tyle wspaniałych miast nieopodal naszego morza, że aż ciężko jest zdecydować się na dokładny kierunek. Łeba, Jastarnia, Świnoujście, Kołobrzeg, to miejscowości jedne z licznych znakomitych miejsc w naszym państwie. Nasz wolny czas na urlopie będziemy mogli wykorzystać na faktycznie wiele różnorakich sposobności – podróż stateczkiem, na skuterach wodnych bądź na dmuchanych bananach to szalone zabawy na wodzie. W niektórych miastach dostępne są również wesołe miasteczka dla dzieci a ponadto automaty z rozmaitymi grami. Skorzystają z nich także dorosłe osoby, gdyż absolutnie nie jest to zabawa jedynie dla tych najmłodszych.

Znakomitym pomysłem jest także sesja nad morzem. Cudowne, zapierające dech w piersiach widoki, słońce, a co za tym idzie znakomite oświetlenie, to świetne warunki techniczne do robienia fotografii.

Tradycyjne zdjęcie nad morzem będzie świetnie wyglądało w rodzinnym albumie. Fotografia, gdy turlamy się z wydmy, to wyłącznie jeden przykład. Będziemy mogli także uzbroić się w wodoszczelne etui do swojego sprzętu fotograficznego i zrobić sesję w morzu albo nawet pod wodą.

Są to bez wątpienia kreatywne pomysły na zdjęcie, które zaciekawią wszystkich naszych znajomych i krewnych. Należy pamiętać o tym, ażeby z obiektywem być ostrożnym na plaży – upadnięcie naszego obiektywu do piasku może zwiastować jego poważną awarię.

Źródło artykułu na portalu wiadomości Łeba

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *