Skup samochodów Mieszkowice tel 887 332 665

Skup samochodów Mieszkowice tel 887 332 665

Skup samochodów

Pożyczki bez BIK – Że jesteś pojazd i wymagasz szybkiej pożyczki – mamy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. dobrych na pewien cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Kamień Pomorski tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia pożyczki jest mienie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na chwila trwania zawartej umowy pożyczkowej.

Oferujemy Ci wysokie zasady oraz gwarancję uczciwości. Nie oczekujemy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być właścicielem pojazdu, nie tracisz do niego odpowiednia – możesz spośród niego zarabiać, oczywiście kiedy do tej chwile. Możesz wziąć dotację na dowlony projekt a bez zadania jest, czy jesteś samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o przejrzyste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź opinie dotyczące naszej energii i zasugeruj się, jak szybko uzyskać szybką gotówkę z naszych agentów.

Skup samochodów Kamień Pomorski tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o swoją pożyczkę wymagasz być prawdziwym właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni formularz na bliskiej stronie internetowej, wchodząc w nim liczbę pożyczki i okres spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może posłużyć licznik wykonany przez polski system, który jest do Twojej siły na kartce głównej.

3. Po dokonaniu wszystkich informacjach w formularzu, nasz agent skontaktuje się z Tobą w procesu kilku dni. Po akceptacji wniosku, kurier przyniesie Ci każde niezbędne umowy.

4. Po podpisaniu i sprawdzeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na wyznaczone przez Ciebie konto.
Badania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki bezpieczeństwu w formie samochodu stanowimy w stopniu pożyczyć Ci poważniejszą sumę pieniędzy, niż w sukcesie pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Kamień Pomorski tel 887 332 665

Jakiego rodzaju sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci podadzą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, samochodu oraz kolejnych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań umów się z znajomym agentem.

Skup samochodów Kamień Pomorski tel 887 332 665

Jakie dokumenty muszę być, aby dostać pożyczkę?

Nie wymagamy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako samego właściciela oraz ważny przegląd techniczny.

Jakie dokumenty muszę podpisać, aby dostać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać tylko dwa dokumenty. Istnieją więc : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co więc jest umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest zabezpieczeniem kredytu, która tworzy, że kredytobiorca odkłada na firmę udzielającą kredytu, prawo własności sprzętu będącego problemem zastawu. Na miary umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w bezpośrednim posiadaniu, a firma pożyczkowa zezwala mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający pozostaje jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a też płaci za jego eksloatację, oczywiście kiedy miało więc miejsce do tej chwile. Firma udzielająca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość świadczeń powstających z umowy pożyczkowej.

Skup samochodów Kamień Pomorski tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *