Ratalne

Pożyczki ratalne to propozycja dla osób, które chcą pożyczyć sumę kilku- kilkunastu tysięcy złotych na dłuższy okres. Ta forma pozwala na rozłożenie całej kwoty na dogodne raty. W zależności od oferty, pożyczkę taką można spłacać od kilku miesięcy do kilku lat. Wszystko zależy od kwoty i Twoich możliwości finansowych. Na pewno jest to dobra opcja dla osób, które mają już jakieś zadłużenie. Raty są dopasowane do Twojego portfela, a długi termin pozwala na swobodne spłacanie. Zaletą tej formy pożyczania pieniędzy jest stabilność w spłacie rat, które tak jak w przypadku innych kredytów, spłacasz raz w miesiącu.

Tak jak w przypadku pożyczek chwilówek, oddajemy do dyspozycji oferty najlepszych firm oferujących pożyczki ratalne w Katowicach. Poniżej znajdziesz ranking opierający się na opiniach zadowolonych klientów. Znajdziesz w nim także przydatne informacje na temat tego, jaką wysokość pożyczki możesz wziąć, jaki jest okres kredytowania oraz roczne oprocentowanie, a także – ile będziesz czekał na zatwierdzenie pieniędzy. Minimalna kwota pożyczki to 5000 zł, maksymalna – 50 000 zł. Pożyczki ratalne są więc przeznaczone dla nieco większych kwot, które chcesz rozłożyć na raty. U nas porównasz najlepsze oferty na rynku, których ranking znajduje się poniżej. W ten sposób dopasujesz pożyczkę do swoich potrzeb.

Pożyczki długoterminowe sprawdzą się także w przypadku, kiedy planujesz jakąś inwestycję, remont domu i w każdym innym, kiedy sytuacja wymaga od Ciebie stopniowego wydatkowania pieniędzy. Jest to niezwykle wygodne, bo pożyczonej sumy nie musisz oddawać w całości. Za pośrednictwem naszej strony złożysz wniosek online. Należy w tym celu wypełnić formularz. Zajmie to tylko kilka minut i nie wymagamy od Ciebie więcej formalności. Decyzja o przydzieleniu pożyczki zapada natychmiastowo. W zależności od firmy, na jaką się zdecydujesz, będziesz czekać od 0 do 60 minut. Możesz być pewien, że nikt nie będzie trzymał Cię w niepewności całymi dniami. U nas masz ten komfort, że o przyznanych pieniądzach wiesz od razu.

Kliknij i wygeneruj oferty