Promocje na OBI Lipiany

Promocje na OBI Lipiany

Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Biel to jakiś z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie ważna się temu dziwić, gwarantuje on doświadczenie sterylności, tak przecież chcianej w ostatnim tle. Na jego korzyść przemawia również uniwersalność – z możliwością przystosujemy do niego meble łazienkowe w każdym stylu.

Promocje na OBI Pyrzyce

Jednak nie mniej popularną opcją jest montowanie bieli z kolejnymi kolorami, także tymiż o wielkim nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeśli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno dobre lub miedziane, jak oraz obecne w prostych kolorach. Należy przecież pamiętać, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na wielkie dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które oraz ją ożywią.

Promocje na OBI Pyrzyce

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Przyjmując się na biel trzeba zwrócić opinię na to, aby wszystkie meble łazienkowe oraz narzędzia sanitarne były w ostatnim samym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie spójna. Jeśli natomiast obawiamy się monotonii, szczególnie w wypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o odmiennych fakturach. Ciekawą sprawą a dodatkowo niezwykle popularną są płytki z wzorami 3D. Na miejscu białego koloru wdzięcznie przedstawia się i naturalne drewno, które potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Pyrzyce

Oświetlenie w łazience

Łazienki zaopatrzone w bieli zawsze robią się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak więc, że światło otwiera się z białego koloru także bardziej rozświetla pomieszczenie. Stanowi to niewątpliwa zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niskich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą jeszcze zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne okaże się i duże lustro nad umywalką, które oprócz rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwala na pełną kreatywność w zestawie elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe dużo jest przejrzeć szeroką gamę produktów dostępnych na stronie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na wysoki połysk będą więcej odbijały światło, zawsze należy pamiętać, że za dużo bieli sprawi, że pomieszczenie wyda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba pamiętać na wzmiance to, że meble łazienkowe oraz smaki są przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Pyrzyce