Pożyczki społecznościowe

Co to takiego? Szansa dla każdego, kto chce zainwestować bez ryzyka i ukrytych kosztów. To całkowicie nowe spojrzenie i model pożyczek znanych do tej pory w lombardach.

 

Pożyczki społecznościowe to wzajemny system pożyczania pieniędzy, w którym inwestor zarabia, a klient pożycza. Zapraszamy do zapoznania się z Towarzystwem Pożyczek Wzajemnych.

Platforma TPW udziela pożyczek społecznościowych, które są zabezpieczone zastawem ruchomości pożyczkobiorcy. Jest to realne i fizyczne zabezpieczenie kapitału inwestora. Ryzyko inwestowania zostało ograniczone do minimum. Firma TPW bierze na siebie wszystkie formalności. Nie musisz martwić się weryfikacją pożyczkobiorców, swoim zabezpieczeniem, ani ewentualną windykacją długów. TPW zajmuje się nawet późniejszą sprzedażą zabezpieczonych nieruchomości, w przypadku niespłacenia rat przez pożyczkobiorcę. Kładziemy nacisk na rentowność inwestora. Wszystko po to, być mógł cieszyć się aktywnym inwestowaniem i zarabianiem na swoim kapitale w zaciszu swojego domu. Zarabiasz na każdej udzielonej pożyczce.

Na jaki zysk można liczyć? Zysk inwestora od jednej pożyczki wynosi 4% od każdej przelanej kwoty na pożyczkę. Jest to więc aktywny zarobek.

W jakich wysokościach udzielane są pożyczki? Są to kwoty od kilkuset do kilkunastu tysięcy złotych. Wszystko zależy od wyceny zastawianych przedmiotów. Wszystkie pożyczki są udzielane na miesiąc, choć jest możliwość przedłużenia terminu. Inwestor zarabia 4% za każdy miesiąc trwania pożyczki, nawet jeśli klient przedłuży termin. Po tym jak klient spłaci chwilówkę, inwestor otrzymuje swój zarobek na konto. W przypadku niespłacenia długu przez klienta, TPW zajmie się windykacją, a w razie potrzeby – sprzedażą zastawionych ruchomości w lombard Katowice. Niezależnie od wyniku windykacji, inwestor zawsze otrzyma swój zysk? Dlaczego? Bo TPW stawia na rentowność inwestorów i zaufanie, dlatego po trzech miesiącach firma sama odkupuje umowę pożyczki od inwestora, po czym zwraca mu zamiast klienta pozostałą kwotę do spłaty wraz z należnym zyskiem za ten czas. W ten sposób unikamy zbędnego ryzyka i możemy cieszyć się z zarobionych pieniędzy lub – inwestować ponownie na platformie.
Kliknij i wygeneruj oferty