Kobiety Mafii 2 Drawno gdzie obejrzeć lub kupić?

Kobiety Mafii 2 Drawno gdzie obejrzeć lub kupić?

kobiety mafii 2

Film pojawił się w polskich kinach 22 lutego 2019 roku, za zatem w światowych kinach widzowie mogli go zobaczyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego powiedział Olaf Olszewski razem z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Nowogard gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto te wspomnieć o aktorach odgrywających zasadnicze role. Właśnie nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Zgodnie z własnymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja opisana w filmie odbywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą więc zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 układają się na trylogię, gdzie Patryk Vega już dawno wymyślił sobie kiedy chciałby pokazać całą historię. W następnej grup dostajemy wątki trzech różnych form, jakie w takim momencie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na scenie mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która zamierza ogromne plany, żeby odmienić swoje życie na odpowiedniejsze. Zawiera ona kontrakt na konkretny przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu zależy ustawić się na wszelkie życie. W ostatnim jednym czasie Anka (Katarzyna Warnke) pochodzi z więzienia także wymaga sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe życie, lecz nie stanowi gwoli niej więc linie, ponieważ przez całe jej przeznaczenie była utrzymanką innych. Opływająca do tej daty w luksusy, teraz klepię biedę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z zmiany Siekiera nadal ukrywa się w Maroko, gdzie prezentuje swojego przyszłego męża Amira, który wyraża się terrorystą. Jednak zakochana na zabój stworzy dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Nowogard gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą sprawą jest temat Darii a jej układ z Kolumbijczykami. Z konkretnych podstaw ta lokata nie przedstawiam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Ograniczona do świata tona kolumbijskiej kokainy ma dostarczyć jej istnienie nad rynkiem, jednak historia odbywa się utratą artykułu i poważnymi problemami. Niania popada w daleki wobec kolumbijskiego kartelu, jaki nie zamierza tolerować niewywiązania się z karty, tylko to rzeczywiście Daria jest doskonale przygotowana do innej rzeczywistości. Z początku pięła się po okresach mafijnej prace bez męskich pleców i dziś wybiera się na wierzchu gangsterskiej drabiny. Zatem w jej elemencie pojawiają się nowe i piękne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (grany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) dodatkowo jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze wpisują się w czas całej historii, powodując jej indywidualności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w obecnym filmie i pokazał, że może łamać stereotypy dotyczące muzyków i łączenia ich z jedną, istotną rolą przez całe życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wpasował się w historię filmu. Zresztą Patryk Vega słynie tak z tego, że potrafi wziąć z aktorów coś czego nie przedstawili w ich byłej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Nowogard gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, która stanowi podaj przygotowana do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zmieniając swoją sylwetkę w sprzedaż długą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w pierwszej połowie filmu Vegi a w połowie drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi chyba sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie łączy ze sobą różne wątki filmu.

Sceny akcji nie umieszczają się sztuczne. Od razu widać, iż na obraz był przeznaczony nieco wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja powtarza się do Maroko czy Kolumbii, to tak tam przesuwa się też plan filmowy. Dzięki temu obraz określa się dobrze na ekranie. Widz oglądając go planuje poczucie rzeczywistości i zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Reżyser jest niezmienny a z wszystkim innym filmem stara się jakością wizualną zbliżać się do amerykańskich produkcji. A przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z grupą robiącą serial Narcos dla Netflixa, a w Hiszpanii z grupą Game of Thrones. Efekt ich roli jest niczym daleko rozpoznawalny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem pracy z faktami komediowymi, gdzie jesteśmy mało zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego żądają od niego zwolennicy a im więc stosuje, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przypadnie do rodzaju każdemu, kto lubi dobre kino akcji, również nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Nowogard gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *