Jak zarabiać na ofertach finansowych

Jak zarabiać na ofertach finansowych

Ostatnie lata to wzmożona aktywność praktycznie wszystkich instytucji bankowych, które szukają nowych sposobów na to, by zachęcić nas, jako klientów do skorzystania z ich produktów i usług. Już dawno opatrzyły nam się reklamy telewizyjne, wielkie billboardy, z których spoglądają na nas aktorzy zadowoleni z warunków kredytowania czy bannery, wyskakujące co rusz po otwarciu kolejnej strony internetowej. Banki również zdały sobie sprawę z tego, że jest to mało efektywny sposób na zdobycie nowych klientów, dlatego postawiły na inne rozwiązanie – promocje bankowe. Czym są takie promocje, w jaki sposób my możemy z nich skorzystać i z jakimi korzyściami to się wiąże dla klientów?

Czym są promocje bankowe?

Promocje bankowe to alternatywna forma reklamy, która obecna jest w Polsce już od kilku lat i z powodzeniem umożliwia współpracę z bankami na zasadzie win-win. Jak to działa? Bank, oferując nam jakiś produkt, czy to oszczędnościowy, czy to kredytowy, czy nawet zwykły rachunek osobisty, oferuje nam dodatkową premię w zamian za skorzystanie z oferty produktu i spełnienie pewnych wymagań. Jest idealne rozwiązanie, w którym my, jako klienci możemy zarobić dodatkowe pieniądze, a bank może powitać nas w gronie swoich klientów. Jest to bardzo prosty sposób na zarabianie na promocjach finansowych. Jakie produkty są najczęściej oferowane w ramach promocji bankowych? Praktycznie wszystkie banki na rynku umożliwiają zgarnięcie premii za otwarcie konta osobistego. Dodatkowo coraz częściej pojawiają się oferty związane z pożyczkami, kartami kredytowymi lub produktami oszczędnościowymi i inwestycyjnymi.

Jak zgarnąć premię od banku?

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Pierwsze, co musimy zrobić, to znaleźć interesującą nas ofertę dostępną na https://zgarnijpremie.pl/. Na tej właśnie stronie pojawiają się najbardziej aktualne informacje o wszystkich ofertach zdobycia dodatkowych pieniędzy z produktów bankowych. Kolejny etap do wnikliwe przeczytanie całego regulaminu promocji. Banki w zdecydowanej większości zainteresowani są zachęceniem nowych klientów do ich usług. Nowy klient to taki, który nie posiada żadnych produktów w tym banku. Co, jeśli w przeszłości byłem klientem banku, a teraz ponownie chce otworzyć konto, by otrzymać premie? Istnieje na to prosty sposób. W regulaminie bank zawsze zawiera informacje o okresie karencji – czasie, w jakim nie mogliśmy być klientami banku wstecz. Jeśli więc dzisiaj chcemy otworzyć promocyjne konto, które jest dostępne dla nowych klientów z uwzględnieniem karencji, a my swoje konto w danym banku zamknęliśmy półtorej roku temu, to nic nie stoi na przeszkodzie, by wziąć udział w promocji i po spełnieniu rachunków cieszyć się dodatkową gotówką.

Jednak jak wcześniej wspomniano, samo otwarcie produktu to nie wszystko. Banki warunkują wypłatę premii kilkoma warunkami. Najczęściej wymienia się takie warunki jak zapewnienie wpływu na konto w określonej wysokości lub wykonanie transakcji bezgotówkowych przewyższającą kwotę minimum. Są to stosunkowo łatwe do wykonania warunki. Niektóre banki jednak rozdzielają promocyjną kwotę na kilka etapów, w których warunki powinny być wykonane kilkukrotnie. Przykładem może być promocja, w której za wpływ na konto i zapewnienie płatności na sumę 300 złotych w miesiącu otrzymamy 50 złotych. Za spełnione warunki w jednym miesiącu otrzymujemy właśnie tę kwotę, jednak bank może rozszerzyć promocje na kilka miesięcy i jeśli zapewnimy wpływ na konto i transakcje bezgotówkowe w kolejnych okresach, nasz przychód wzrośnie.

Jakie są zalety związane z korzystaniem z promocji bankowych?

Promocje bankowe to bardzo prosty sposób na uzyskanie dodatkowego źródła przychodu. Każdego tygodnia na https://zgarnijpremie.pl/ możemy przeczytać o conajmniej kilku nowych ofertach, które umożliwiają nam na osiągnięcie całkiem przyzwoitych pieniędzy w długim okresie. Co więcej, jest to świetny sposób na przetestowanie nowych rozwiązań finansowych. Istnieje prawdopodobieństwo, że któreś konto spodoba nam się tak bardzo, że przeniesiemy się do tego banku już na stałe.

Promocje bankowe są świetnym rozwiązaniem, jeśli szukamy alternatywnych źródeł zarobku. Pamiętajmy jednak, że nie jest to sposób na błyskawiczny zarobek. Z reguły terminy wypłat są odległe, dlatego, jeśli jesteśmy cierpliwi i mamy chęć na spróbowanie czegoś nowego ze świata finansów, warto zacząć korzystać z atrakcyjnych ofert promocji już dzisiaj.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments