Doradca inwestycyjny Bychawa

Doradca inwestycyjny Bychawa

Doradca inwestycyjny

Czym jest mon fex ? Monfex jest dosyć młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową.Stworzona stała ona do handlu z użyciem dźwigni, na najczęstszych kryptowalutach. Przede wszystkim etapowi świetne rozwiązanie także dla osób dopiero realizujących swoją przygodę na tymże zbycie jak i dla aktywnych inwestorów. Z pewnością istotny wpływ na obecne uważają niższe niż u konkurencji prowizje. Godnym uwagi jest ponad mocno intuicyjny i ciężki w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Opole Lubelskie

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z ogromnym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Nazywa to, że działający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest pożyczana od pośrednika. Wielkość zakładu jest zależna absolutnie od wartości lewara . Reasumując, przy dźwigni na etapie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na sieci nie ma handlu rzeczywistego. Są wyłącznie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w kontaktu do dolara. Podsumowując jest więc handel kontraktami różnic cenowych CFD. Więc na Monfex zarabiamy także na wzrostach cen (są to tzw. pozycje długie-long), jak natomiast na ich spadku (pozycje krótkie-short).

 

Z pewnością, w kontaktu do kontraktów terminowych danych z giełdy, platforma informuje o dużo korzystniejszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, że jej związki nie mają specjalnych ram czasowych. Mogą dlatego zostać zawieszone w wolnym momencie.
Doradca inwestycyjny Opole Lubelskie

Kryptowaluty na Monfex.
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X również możliwością handlu długimi i bliskimi pozycjami na ponad 200 instrumentach. Do możliwości jest ponad dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut zintegrowanych z amerykańskim dolarem. Przylegają do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta.
Założenie konta na Monfex jest szczególnie praktyczne. W końcu rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Właśnie na tył konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail otrzymamy wiedzę o prawie konta. Oczywiście po kliknięciu w przesłany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w końcu rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, jakimi będziemy działać. Do wyboru mamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W sukcesie pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a potem kopiujemy adres do lamusa lub korzystamy z kodu QR. Następnie, na dany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w rozwoju godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje szansę szybkiego nabycia kryptowalut. Kojarzy się to choć z pobraniem prowizji. Niewątpliwie jest więc połączone z faktem, że zakup przy użyciu karty dokonuje się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W sukcesie pośrednik potrąca wartość w wysokości 3,5% od wszystkiej transakcji lub od każdych 10 USD, w relacje od tego, jaka z ilości jest wyższa.

Doradca inwestycyjny Opole Lubelskie

Wypłata środków.
Wypłaty materiałów z budowy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po zaprezentowaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na jaki są stać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki kierowane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wypłaty.
Z pewnością jedną z najpopularniejszych wartości Monfex są niskie kwoty i prowizje. Pobierane są one przy przy zawieraniu również przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. Dodatkowo musimy się też mieć z poniesieniem kosztów naliczanych za każdy dzień otwartego kontraktu. Ma on już zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za każdy dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na etapie 2000 USD, po odjęciu prowizji również oryginalnych opłat zostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest podstawą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z użyciem dźwigni . Pokazuje ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Świadczy to, że zakład zawierany jest między giełdą i klientami i stosuje się do gry przyszłej ceny danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany jest na wielokrotność wniesionych środków, jakie z zmiany pożyczane są od tamtej części. Wysokość danego biznesu jest natomiast ściśle skorelowana z wielkością używanej dźwigni. A tak przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przydać się do pokaźnych zysków, należy przecież mieć, iż handel przy zastosowaniu dźwigni pracuje w dwie strony. Dlatego może dać wielkie wpływy, ale same oraz pełne straty. Dlatego te przydatny jest zdrowy umysł i kierowanie dźwigni idealnej do stanu posiadanej już umiejętności i nauki.

Doradca inwestycyjny Opole Lubelskie

Handel, i bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest zdecydowanie bezpieczny, ponieważ podstawa jest zdecentralizowana. Chroniony jest także sposób jak i technologia grana w Monfex. Depozyt każdego Mężczyzny przechowywany jest w portfelu z utrzymaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Godnym uwagi jest fakt, iż jako Facet masz dostęp do raportów i soków z konta w wolnym momencie. W wszystkiej chwili możesz jeszcze się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zaufania i obrony swoich kont masz nadzieję dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę wielkim zagrożeniem dla konsumenta że stanowić wyłącznie sam użytkownik, i tak naprawdę niedostosowanie dźwigni do stanu świadomości i wiedze gracza. Dlatego przed podjęciem gry przekonuje się dokładne zaznajomienie się z rynkiem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze i warto sięgnąć z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym argumentem jest i możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Zasoby” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między nowymi porady dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma daje te handlującym dostęp do webinarów szkoleniowych a do bloga zawierającego te wieści z działu aktualizacji branżowych, aktualizacji platformy i co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Opole Lubelskie

Mon fex- wizualna ocena platformy.
Interfejs sieci jest wyrazisty i dobry w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu zapoznaje się główny panel. Po jego lewej stronie położone są to porady dotyczące salda oraz zysku, a też strat dla aktualnie wysokich pozycji. Też niezwykle ważnym jest, że stały tam również zamieszczone porady mówiące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej przydatne są artykuły na punkt dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza więcej na bieżąco aktualne marże podejmowane przez platformę.

W wewnętrznej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Jednak strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmiany poniżej wykresu przydatne są opcje dotyczące zakupu jak i sprzedaży oraz księga zleceń.Oczywiście z obecnego poziomu dostępna jest same cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym aspektem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali oraz o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Widoczne są one w zakładce ”Środki” na ścianie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z całkowitą pewnością Monfex jest dużą polecenia podstawą do handlu z użyciem dźwigni. Konkludując jest ona swoja, intuicyjna i dobra także dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co jest oczywiście ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz pewien czas kontraktu. Reasumując długi czas kontraktu umożliwia z zmiany anulowanie danego prawa w wszystkiej chwili. Godnym uwagi jest ponad niewątpliwie aspekt, iż dla najemców jest tania całodobowa infolinia. Z pewnością drogim jest, że wszystkiemu jest ponad przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie istotną funkcję odgrywa też przyjazne rozwiązanie do odbiorcy. Ponieważ dzięki łatwemu dojazdowi do materiałów edukacyjnych, webinarów i bezpłatnych kursów każdemu daje szansę na podwyższenie poziomu swoich wiedze w walce z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Opole Lubelskie

Ogólnie w wszystkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma zajmuje się uznaniem również bardzo opłacalną oceną. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie prosty interfejs, szybką reakcję systemu na przeprowadzane operacje i ogromną pierwszą i dostępny dostęp do materiałów edukacyjnych. Oczywiście uwagi na jej temat wszystek że bez kłopotu zlokalizować na forach dodatkowo w środowiskach społecznościowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *